|

I Bieg Tropem Wilczym

4 marca 2022 roku odbył się bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych – „Tropem Wilczym”. W biegu brali udział uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Sułowie.

W kategorii klas IV 1. miejsce zdobył Filip Niedbała, 2. miejsce Kamil Niedbała, a trzeci na metę przybiegł Kacper Kozioł. Wśród dziewcząt na linii mety pierwsza pojawiła się Maja Bruder, druga Karolina Pokora, a trzecia Laura Janczura.

W klasach V-VI 1. miejsce zdobył Adrian Sęga, 2. Adam Niedbała, 3. Kacper Kowalski. Dziewczęta przybiegły w kolejności: Zuzanna Nowacka, Kinga Łukaczyn, Michalina Szymczak.

Wśród uczniów klas VII-VIII 1. miejsce zdobył Seweryn Lenart, 2. miejsce Maks Mierzejowski, a na trzecim miejscu uplasował się Maciej Bruder. Z kategorii dziewczyn 1. miejsce zdobyła Ania Śledzianowska, 2. miejsce Karolina Trembecka, 3. miejsce Magda Lech.

Bieg odbył się na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej i brało w nim udział 95 uczniów. Każdy z uczestników został uhonorowany dyplomem a zwycięzcy upominkami.